Bořislavská Mikulášská


Zveme všechny malé i velké na naši tradičně netradiční Mikulášskou!

KRÁTCE

  • Připrav nadílku, hoď ji k Pospíšilům. Ale potají, ať to děti nevědí.
  • Vem děti a běžte na bojovku.
  • Splňte úkoly a přijďte si na náměstíčko pro nadílku, děti budou nadšené!
  • Věnuj dobrotu na společný stůl a ochutnej něco nového.
  • Nazdob strom.
  • Dej si svařák od Péti a Jakuba ze zdravé výživy.
  • Zvolej „Jůůůůů!“, když se strom rozsvítí.
  • Užij si vánoční koncert hudebníků ze sousedství.

DLOUZE

Připravili jsem pro vás opět naši sousedskou Mikulášskou. Bez Svaté Trojice, bez strašení, bez stresu, přesto s nadílkou. Jak?

Těšte se na „bojovku“ – cestu po našem sousedství se svíčkami a úkoly, která bude končit na našem náměstíčku v ulici K Lánu, kde již bude čekat nadílka od vás pro vaše děti. Trasa bude vhodná pro všechny věkové generace, babičky, pradědečky, mrňata i kočárky. Na trasu se můžete vydat kdykoliv mezi 16. a 17. hodinou.

Nadílky pro děti připravte předem a doneste předem k Pospíšilům (bydlí přímo na náměstíčku, adresa K Lánu 561/8). Přesné časy, kdy je možné balíčky nosit, ještě upřesníme. Doporučujeme balíček viditelně označit jménem dítěte, ať nedojde k záměně. Kromě dárečku můžete přiložit také „dopis od Mikuláše“.

Bude něco dobrého do bříška na náměstíčku – za každou dobrotu, kterou ke společnému stolu donesete budeme rádi! Nabídneme ji ostatním sousedům a vám zase dobroty od ostatních. Čím více dobrot si doneseme na společný stůl, tím více si pochutnáme. A nestyďte se přijít občerstvit i když zrovna nic nedonesete.

Bude zdobení stromečku, nějaké ozdoby máme, ale klidně vyrobte něco hezkého a pověsíme to. Bude rozsvícení stromečku. A úplně nakonec bude adventní koncert hudebníků ze školy Hudební lekce pod vedením Lucie Dittrichové!

Změna programu vyhrazena. Účastí na akci dáváte souhlas s pořizováním fotografií a jejich zveřejněním na webu a sociálních sítích.

PRO NEJAKTUÁLNĚJŠÍ INFORMACE SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK! https://www.facebook.com/zazitlanjinak


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *