Zapojená místa


Seznamte se se všemi místními podniky, které jsou součástí zdejší komunity a zajímají se o dění ve svém sousedství. Každé místo je zároveň kontaktním místem sousedské hry RoboLÁN a bude na nich k dispozici díl hry. Kromě toho je připraven doprovodný program či malé občerstvení.


Cordeus – Centrum trvalého zdraví

Centrum trvalého zdraví v ulici Na Dlouhém lánu nabízí mnoho služeb z oblasti zdraví, relaxace a rozvoje. Pomůžeme v s osobním rozvojem i s udržováním fyzického a duševního zdraví. Navíc má kromě plaveckého bazénu, také restauraci s naprosto nezapomenutelnou terasou.
V sobotu si můžete dopoledne přijít zdarma zacvičit s lektorkou a naší sousedkou Janou Kuhnovou, která připravila ukázky zdravotního cvičení SM systém a jógy. První lekce od 10.00 hod. bude věnována józe, od 11.00 hod. následuje ukázková lekce SM systému. Na cvičení je nutné zaregistrovat Janě na e-mailu ja.kuhnova@gmail.com.
Recepce ve 4. patře bude také stanoviště hry RoboLÁN. Jen je potřeba dole zazvonit a výtahem vyjet do 4. patra, kde vystoupíme přímo naproti recepce. Odvážní můžou vyběhnout i schody. Každopádně rozhodně se nebojte vstoupit.
Otevírací doba v sobotu je 9 až 18 hodin.


Cukrárna Mučenka

Pistáciová zmrzlina z Mučenky je fenomén naší čtvrti. Kdo neuchutnal, rychle napravte, protože zmrzlinová sezóna se nezadržitelně blíží ke konci. I když všechny ty dorty, cukroví a další dobroty, které je možné v cukrárně koupit, také stojí za ochutnání.
V Mučence bude jedno ze stanovišť hry RoboLÁN, navíc je pro všechny účastníky přichystáno sladké překvapení.
Otevírací doba v sobotu je 10 až 16 hodin.

Hometherapy

I letos s námi spolupracuje společnost Hometherapy, která od května 2015 poskytuje fyzioterapeutické služby na Kladenské ulici. I zde bude jedno z kontaktních míst hry RoboLÁN. Kromě toho zde bude dílky robota rozdávat nebo spíše vyčarovávat kouzelník! Chybět nebude ani dráha pro děti.
Otevírací doba v sobotu je 10.00 až 12.00 hodin.


Kavárna Jen tak

Útulná kavárna uprostřed Kladenské ulice. Zlepšit den či jen tak posedět si zde můžete s dobrou kávou, domácími slanými a sladkými koláči a polévka. Letos opět zpestří program tvořivou dílnu, která se bude konat od 10 do 14 hodin. I Jen tak bude jedním z kontaktních míst hry RoboLÁN.
Otevírací doba v sobotu je 10 až 14 hodin.


Solné lázně TOM

Chcete se i během podzimních plískanich chvíli cítit jako u moře? Pak doporučujeme navštívit solnou jeskyni na Kladenské ulici. Tím ale nekončíme. Solné lázně TOM mají v nabídce také infrasaunu, masáže nebo privátní wellness. I když zatím největší zvědavost v nás budí noc v solné jeskyni. Kdo by nechtěl přenocovat v tak netradičním prostředí.
Solná jeskyně bude jedním z kontaktních míst hry RoboLÁN. Děti se na místě dočkají malého překvapení a dospěláci si můžou udělat radost nákupem ve zdejším krámku, kde bude během soboty platit dvacetiprocentní sleva. Stejně tak je přichystána i příjemná sleva na pernamentku do jeskyně, což je při blížícím se podzimu škoda nevyužít.
Otevírací doba v sobotu je 9 až 21 hodin.


Restaurace Kanada

Už jste byli na pizze ve zdejší restauraci Kanada? Rozhodně doporučujeme. Během sobotních slavnostní zde bude jedno z míst hry RoboLÁN, ale zároveň možnost zahrát si společenské hry. Večer se prostor terasy promění v hudební parket a od 18 hodin zde bude hrát živá hudba.
Otevírací doba v sobotu je 11 až 23 hodin.Dětské studio Jája

Potkáváte někdy v sousedství partu dětiček ve žlutých vestičkách? To berou své svěřence na vycházku tety z dětského studia Jája, které sídlí ve vnitrobloku na Kladenské ulici. Rodinné dětské studio nabízí program pro děti od 2 let, ať už jde o dopolední nebo celodenní program. Zároveň organizuje řadu odpoledních kroužků pro děti i pro dospělé.
V rámci sobotního programu bude Jája jedno z kontaktní míst hry RoboLÁN, ale také hudebním studiem pro všechny věkové kategorie. Mezi 10 a 14 hodinou je možné vždy v celou či o půl přijít na krátké cca 20 minutové zvukohraní. Vyzkoušíte si různé Orfovy hudební nástroje, kalimbu, bude se zpívat a hrát rytmizační hry s velkým bubnem. Teta ana si připravila pro všechny hosty jednoduché mantry, kruhovou píseň i pozitivní verzi klasické lidovky Holka modrooká.