Účinkující


Hudební lekce

Parta nadšených muzikantů z Prahy 6, kteří nabízí výuku na klarinet a saxofon dospělým začátečníkům i pokročilým. Studenti Hudební lekce tvoří komunitu zapálených amatérských hráčů, kteří muzicírují pro radost a potěšení. Přijďte si poslechnout jejich vystoupení a třeba se vám to zalíbí tak, že se začnete učit taky. Na závěr slavností vystoupí saxofonový orchestr, klarinet klezmer trio a další…
Hudební lekce vystoupí v podvečer od 18 hodin ve foyer Bořislavka Centrum.


Pěvecké sdružení pražských učitelek

Již potřebtí nám zazpívají. A proč? Protože jsou skvělé a úžasné a několik členek bydlí v naší ulici. Paznáte svou sousedku?
Na zpívající učitelky se můžete těšit od 17.30 hodin ve foyer Bořislavka Centrum.


Cordeus – Centrum trvalého zdraví

Centrum trvalého zdraví v ulici Na Dlouhém lánu nabízí mnoho služeb z oblasti zdraví, relaxace a rozvoje. Pomůžeme v s osobním rozvojem i s udržováním fyzického a duševního zdraví. Navíc má kromě plaveckého bazénu, také restauraci s naprosto nezapomenutelnou terasou.
V sobotu můžete mezi 10 a 11 hodinou nakouknout do místní telocvičny, kde pro vás lektorky Jana Kuhnová a Pavla Hanzlíková připravily ukázky cvičení SM systém a Fit Pain Free.
Recepce ve 4. patře bude také stanoviště bojovky „Poznej své okolí“. Jen je potřeba dole zazvonit a výtahem vyjet do 4. patra, kde vystoupíme přímo naproti recepce. Odvážní můžou vyběhnout i schody. Každopádně rozhodně se nebojte vstoupit.
Otevírací doba v sobotu je 9 až 18 hodin.


Cukrárna Mučenka

Pistáciová zmrzlina z Mučenky je fenomén naší čtvrti. Kdo neuchutnal, rychle napravte, protože zmrzlinová sezóna se nezadržitelně blíží ke konci. I když všechny ty dorty, cukroví a další dobroty, které je možné v cukrárně koupit, také stojí za ochutnání.
V Mučence bude jedno ze stanovišť bojovky „Poznej své okolí“, navíc je pro všechny účastníky přichystáno malé překvapení.
Otevírací doba v sobotu je 10 až 16 hodin.


Čokolaterie Vokovice

Upekli jsme spolupráci s Čokolaterie Vokovice. ČokoVoko bude nejen jedno ze stanovišť dopolední bojovky, ale připraví i něco navíc. Třeba nějakou soutěž se sladkou odměnou a taky nám věnují koláč pro naše Sousedské koláčové občerstvení (doufám, že taky jeden přinesete). Majitel Matouš je neuvěřitelný sympaťák a letos se pro slavnosti nadchnul. Máme se na co těšit!
V Čokolaterii najdete jedno z kontaktních míst bojovky bude jedno ze stanovišť bojovky „Poznej své okolí“.
Otevírací doba v sobotu je 10 až 18 hodin.

Hometherapy

Letos jsme domluvili také spolupráci se společností Hometherapy, která od května 2015 poskytuje fyzioterapeutické služby na Kladenské ulici.
Hometherpay bude jedním z kontaktních míst bojovky „Poznej své okolí“. Kromě toho pro své sousedy připravili od 11 hodin ukázkovou hodinu jógy. Tak si přijďte před obědem zacvičit!
Otevírací doba v sobotu je 9.30 až 14.30 hodin.


Gelato Kladenská

Zmrzliny není nikdy dost. Proto na Kladenské ulici letos vznikla další zmrzlinárna. Kolik druhů už jste ochutnali?
Gelato bude jedním z kontaktních míst bojovky „Poznej své okolí“.
Otevírací doba v sobotu je 11 až 20 hodin.


Kavárna Jen tak

Útulná kavárna uprostřed Kladenské ulice. Zlepšit den či jen tak posedět si zde můžete s dobrou kávou, domácími slanými a sladkými koláči a polévka. Letos opět zpestří program o bazárek, nabídku zmrzlinových pohárů a malování na obličej. I Jen tak bude jedním z kontaktních míst bojovky „Poznej své okolí“.
Otevírací doba v sobotu je 10 až 14 hodin.


Solné lázně TOM

Chcete se i během podzimních plískanich chvíli cítit jako u moře? Pak doporučujeme navštívit solnou jeskyni na Kladenské ulici. Tím ale nekončíme. Solné lázně TOM mají v nabídce také infrasaunu, masáže nebo privátní wellness. I když zatím největší zvědavost v nás budí noc v solné jeskyni. Kdo by nechtěl přenocovat v tak netradičním prostředí.
Solná jeskyně bude jedním z kontaktních míst bojovky „Poznej své okolí“. Děti se na místě dočkají malého překvapení a dospěláci si můžou udělat radost nákupem ve zdejším krámku, kde bude během soboty platit dvacetiprocentní sleva. Stejně tak je přichystána i příjemná sleva na pernamentku do jeskyně, což je při blížícím se podzimu škoda nevyužít.
Otevírací doba v sobotu je 9 až 21 hodin.


Svět školáka

Naše oblíbené papírnictví, kde sežene od školní brašny až po bublifuk pro nejmenší. Školák bude jedním z kontaktních míst bojovky „Poznej své okolí“.
Otevírací doba v sobotu je 8 až 13 hodin.


Šikula

Naproti od staršího brášky Světa školáka vznikla skvělá galanterie Šikula. I zde bude jedno z kontaktních míst bojovky „Poznej své okolí“.
Otevírací doba v sobotu je 8 až 12 hodin.


Libocký pivovar

Rádi se zapojíme, pivo a limo přivezeme, taková akce nám dává smysl, stejně jako akce v Libóze, naší komunitní zahradě. To nám přišlo před pár týdny z Libockého pivovaru…s takovými lidmi chcete spolupracovat! A tak se pro letošní rok postarají o pitivo a vy tak budete díky téhle skvělé spolupráci moci ochutnat jejich speciál Šárka.