RoboLÁN – pravidla hry


Umíš si představit, jak bude vypadat budoucnost v naší čtvrti? Moderní stavby, rychlá přibližovadla, automatické ovládání čehokoliv. A kdo bude tvůj soused? Nebude ve vedlejších dveřích bydlet třeba robot?

Pojď si to na chvíli představit a vyrobit robota, kterého bys chtěl jednou na naší ulici potkávat. Posbírejte jednotlivé části stroje po našem sousedství a dotvoř si jej dle vlastní kreativity. Navštiv sedm místních sympatických podniků a odnes si z každého jednu část robota. Na každém místě (seznam i mapa níže) kromě součástky můžeš i něco zažít či ochutnat. Na některých místech budou k dipozici i pastelky a nůžky, ať můžete robota vylepšit dle svých představ. Odpoledne přijď s robotem na náměstíčko v ulici K Lánu a těš se na malou odměnu!

Zapojená místa:

1. Kavárna Jen Tak ✂️ 🖍️
– kreativní workshop (mezi 10. a 14. hodinou)

2. Hometherapy ✂️ 🖍️
– dráha pro děti a především kouzelník

3. Restaurace Kanada ✂️ 🖍️
– společenské hry (Bourák, kostky a další) a malá radost pro chuťové buňky
– restaurace Kanada otevírá až v 11.00 hod.

4. Cordeus – Centrum trvalého zdraví
– ukázky cvičení s Janou Kuhnovou (10.00 hod. jóga, 11.00 hod. zdravotní cvičení SM systém, rezervace předem na e-mailu ja.kuhnova@gmail.com nutná)

5. Cukrárna Mučenka ✂️ 🖍️
– sladké potěšení pro každého

6. Solné lázně TOM
– balónkové překvapení pro děti, slevové poukázky pro dospěláky

7. Dětské studio Jája ✂️ 🖍️
– hudební worshop každou půlhodinu mezi 10. a 14. hodinou


✂️ 🖍️ Na takto označených místech budou k dispozici pastelky, nůžky a lepidlo k dotvoření robota. Robota si bude možné dodělat i během odpoledních slavností na náměstíčku v ulici K Lánu.